HAKKIMIZDA

Ankara Çubuk Adaoğlu Hafriyat İnşaat Yıkım Hizmetleri:

Firmamız inşaat sektörünün en önemli alanlarından olan Yıkım Hafriyat ve Alt yapı işlerinde 2004 yılında kurulan Adaoğlu İnşaat Nakliyat Hafriyat Ltd. Şti. günümüze kadar hizmet hayatını devam ettirmektedir.

İç Anadolu Bölgesinde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olan firmamız 2005 yılında Adaoğlu İnşaat Nakliyat Hafriyat Ltd. Şti. olarak bugünkü statüsünü kazanmıştır. Bir aile şirketi olmasının yanı sıra işinin ehli yılların tecrübesi ile bu güne kadar gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir. İşletmemiz yaşadığı bu gelişimde sürekli çalışmanın yanı sıra müşterilerinin güvenini hiçbir koşulda sarsmayan kaliteli mal ve hizmet anlayışı da etkili olmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı, iş ahlakına uygun sorumluluk sahibi tavrıyla Adaoğlu sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Gelişen teknolojinin yakından takip edildiği sektördeki her türlü projede yer alabilecek teknik alt yapısıyla da öne çıkmaktadır.

Firmamız bünyesinde genç dinamik ve alanında profesyonel kadrosu ile tüm yenilikleri yakından takip eden teknik yapı ve altyapı sorunlarını çözerek sektörün ihtiyaçlarını süratli bir şekilde karşılayan yerinde ve zamanında ekonomik çözümler üreten sektöründe en iyi hizmet veren bir kurum haline gelmiştir. İş bu vizyonla hizmet veren firmamız bölgesinde boşluğu hissedilen gerçek anlamda kurumsal danışmanlığı hayata geçiren uluslararası standartlarda hizmet vererek sektöründe hatırı sayılı bir firma halini almıştır. Bina Yıkım işeri itina ile Teknoloji takip edilerek en son yıkım makineleri ve cihazlar ile binalarının kısa sürede çevreye zarar vermeden temiz bir şekilde yıkım gerçekleştirmekteyiz. Bina Yıkım Fiyatları en iyi bizden alınır. Firmamız profesyonel ekip ve güçlü makine parkı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Yılların verdiği tecrübe ile bina yıkım işlerindeki tecrübemiz yaptığımız işlerin bir göstergesidir. Hafriyat nakliyat kırım çevre düzenleme kanal alt yapı ve üst yapı hobi bahçeleri düzenlemesi tel örgüsü temel betonları bünyemizde yapılmaktadır.

Bina yıkım işlerinizi firmamıza ait kovalı kırıcılı yıkım ekskavatörleri ve insan gücü kullanılarak havalı kompresörler ile kat eksiltme yöntemiyle tabile betonu kırarak yıkımcı ekibimizle çok katlı bina, fabrika sökümü, okul hastane emniyet binaları askeri lojman hangar yıkımları otel yıkımı üniversite, yıkım firmaları, yıkımcı ve avmler içerisindeki tüm mağaza içerisinde tavan duvar yıkımları merdiven basamak yıkımları fayans seramik mermer şap beton kırım söküm çıkan moloz atımı yapmaktayız.

Hizmet, kaliteden ve güvenden vazgeçmeyen, sürekli gelişen ve büyüyen Adaoğlu İnşaat Nakliyat Hafriyat Ltd. Şti. tecrübe ve azimle oluşturduğu yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Bizimle çalışmak isteyeceğinizi umar, iyi çalışmalar dileriz.

HAFRİYAT

Geniş Makine Parkımız ile Hafriyat İşlerinizi Yapıyoruz. Hafriyat, Hafriyatçı, Hafriyatçılar, Ankara Hafriyat Firmaları, Yıkımcı, Yıkımcılar, Yıkım Firmaları

YIKIM İŞLERİ

Bina ve Fabrika yıkım işlerinizi uzman kadromuz ve son teknoloji iş makinelerimiz ile yıkıyoruz.

MOLOZ NAKLİYESİ

Moloz nakliyesi işleriniz için damperli kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

KAZI HİZMETLERİ

Altyapı ve Kazı Hizmetleri · Gelişmiş Radarlar ile Kazı Öncesi Yeraltındaki Mevcut Altyapı’nın Tespiti ve İşaretlemesi · Geleneksel Kazı ve Kapama

KUM VE ÇAKIL

Firmamız tarafından her türlü kum ve çakıl satışı ve nakliyesi yapılmaktadır.

İnşaat Temel Kazma

Bina Yıkım İşleri

Her türlü yıkım kırım işleri

Enkaz Karşılığında Yıkım İşi

Kırım ve Sökme İşleri

Kazı Dolgu işleri

Hafriyat İşleri

Zemin Kırma

Kırım İşleri

Söküm İşleri

Moloz Nakliyesi

Mıcır Serpme ve Sıkıştırma

Kiriş Kesme

Kolon Kesme

Karot Kesim İşleri

Alt Yapı Çalışmaları

Adaoğlu İnşaat Nakliyat Hafriyat Ltd. Şti. Yönetimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir